WEB дизайн

що приносить результат

Вам потрібно побудувати правильну ракету, щоб потрапити в омріяне місце.

Оптимізуйте мій сайт

Ваш сайт приносить максимальну кількість заявок?

Так, звісно

Впевнені, що ваш сайт найкращий в світі і рухатися далі нікуди? Давайте перевіримо – це безкоштовно.

Я не знаю

Довірте все нашим розвідникам. Вони знайдуть всю інформацію про ваш сайт та складуть секретний звіт.

У мене немає сайту

Ми зробимо для вас не просто гарний сайт, а космічний корабель, кожна частина якого спрямована на розвиток вашого бізнесу.

Зробіть приголомшливе перше враження

Фірмовий Стиль

Наші дизайнери розроблять фірмовий стиль та логотип для вашого сайту так, що порівняти його можна буде тільки з вибухом супернової.

UI/UX Аудит

Ми перевіряємо зручність користування сайтом, складність шляху користувача від входу на сайт до здійснення конверсії.

Дизайн Сайту

Наші дизайнери можуть розробити для вас унікальний дизайн, який скаже про ваш бізнес саме те, що повинен.

Створення Сайту (Web Development)

Це не ракетобудування, але ми ставимося до цього саме так. Виконуємо роботу чітко, якісно та у визначені строки.

 *результати індивідуальні і залежать від особливостей окремого проекту

Не знаєте як почати?

Консультація

Думаєте, що ваш сайт працює на повну? Давайте перевіримо – це безкоштовно! Ми перевіримо основні показники сайту, та порівняємо їх з конкурентами. Знайдемо нові шляхи розвитку, про які ви навіть не підозрювали.

Аудит

Ми проведемо безкоштовний аудит вашого сайту та вкажемо на помилки, які можуть гальмувати розвиток сайту. Вкажемо основні помилки технічної оптимізації та як їх виправити. Або підтвердимо, що у вас все добре.

Дизайн, що працює на вас

Дизайн сайту можна поділити на такі етапи

01 Перший контакт

На першому етапі ми обговорюємо сам проект, встановлюємо цілі та обираємо ту стратегію, яка допоможе нам виконати ці цілі максимально ефективно, а результат отримати в найкоротші сроки.

02 Передстартова підготовка

На цьому етапі ми розробляємо структуру сайту, визначаємо відповідального за контент та наповнення. Додатково ми збираємо інші матеріали, що допоможуть зробити сайт кращим, наприклад такі речі як фото команди, фото офісу, відео процесу виробництва та ін.

03 Фірмовий стиль

Розробляємо логотип та підбираємо кольори, що супроводжуватимуть компанію на її шляху до конверсій. Всі ці матеріали. А також інструкції по тому, як їх використовувати, ми складаємо в Брендбук, який також передаємо замовнику.

04 Макет

Коли ми зібрали всі необхідні дані та зрозуміли всі побажання замовника, наші дизайнери беруться до розробки макету. Тут ми візуалізуємо структур майбутніх сторінок, розставляємо необхідні елементи та “граємося зі шрифтами”.

05 Затвердження

На стадії макету приймаються правки да коментарі, після чого процес переходить на стадію затвердження. На цьому етапі вносяться останні корективи, та передається макет майбутнього сайту розробникам, що будуть з ним працювати.

06 Супровід

Після того, як дизайн зверстають на новому сайті, ми перевіряємо правильність розміщення всіх елементів, коректність відображення кольорів та інші речі і вносимо корективи, при необхідності.

07 Запуск проекту

Ось і настав цей день! Вся передстартова підготовка проведена, всі системи працюють нормально, сторінки наповнені, а оголошення чекають на бюджет. Перед тим як натиснути основну кнопку, ми ще раз перевіряємо все за чеклістом і починаємо активну фазу роботи.

Розвиваємо ринок інтернет маркетингу

Заголовок

Починаючи з 2016 року, ми активно приймаємо участь в конференціях, семінарах та навчальних курсах по digital маркетингу. Допомагаємо людям зрозуміти всю силу явища, що називається Діджитал Маркетинг, та розвиваємо їх проекти до небачених висот.

Досвід

Вже 7 років ми розробляємо ефективні рішення для досягнення найамбітніших бізнес-цілей наших клієнтів. Створюємо та реалізуємо успішні маркетингові стратегії розвитку компанії.

Часті питання

Що таке Веб-дизайн?

Веб-дизайн або web-design – це галузь веб розробки, що охоплює цілий ряд напрямів із створення та супроводу сайтів або інших веб-додатків, таких як графічний веб дизайн, проектування інтерфейсів, використовність та оптимізація для пошукових систем. Найчастіше виконання різних етапів процесу веб-дизайну забезпечують відповідні спеціалісти (менеджер проекту, дизайнер, вебпрограміст, вебмайстер тощо). Термін Веб-дизайн зазвичай використовують для опису проектування й реалізації клієнтської частини вебсайту, включаючи верстку.

Скільки часу потрібно на створення дизайну сайту?

Для того, щоб створити якісний та привабливий дизайн сайту необхідно витратити час не тільки на самі сторінки сайту, а й на дослідження ніші проекту, його конкурентів та користувачів. Зазвичай, для невеликого проекту, дизайн сайту займає місяць.

Скільки коштує створити сайт з унікальним дизайном?

При розрахунку вартості сайту необхідно звертати увагу на те, які саме технології будуть використовуватися для створення сайту. Також вагому роль буде відігравати розмір сайту та необхідні додатки, як наприклад прийом платежів, чи підключення 1С. Все це варіює ціну на створення сайту в дуже широкому діапазоні. Щоб дізнатися точну вартість розробки сайту в інтернеті – напишіть нам і ми порахуємо остаточну суму.

Ваш сайт допомагає, чи шкодить бізнесу?

Дуже важливо створити веб-сайт, який не тільки передає правильне повідомлення покупцеві, але і передає його незалежно від того, як покупець потрапив на сайт. Ми використовуємо Agile стратегії для налаштування візуальних елементів, що призводить до більших коефіцієнтів конверсії. Це забезпечує однакову якість, як для настільних ПК, так і мобільних пристроїв.

Тож не вагайтеся. Залишайте заявку на сайті та отримайте команду готову до рішучих дій. Заповнюйте форму та чекайте нашого дзвінка.

Ви за один клік до успіху.