Social Media Marketing

Просування в соціальних мережах

Перетворіть соціальні мережі в канал лідогенерації та захисту бренду.

Оптимізуйте мій сайт

Ваші сторінки в соцмережах приносить максимальну кількість заявок?

Так, звісно

Впевнені, що ваші сторінки найкращі в світі і рухатися далі нікуди? Давайте перевіримо – це безкоштовно.

Я не знаю

Довірте все нашим розвідникам. Вони знайдуть всю інформацію про ваш сайт та складуть секретний звіт.

У мене немає сайту

Ми зробимо для вас не просто гарний сайт, а космічний корабель, кожна частина якого спрямована на розвиток вашого бізнесу.

Ваш меседж почують навіть на іншій планеті

SMM Аудит

Розробимо аудит ринку та конкурентів, що дозволить вам захопити ринок в 5 разів швидше з мінімальними затратами.

Створення та ведення акаунтів

Наша команда створить та наповнить акаунти в соціальних мережах так, що вони самі приводитимуть вам по 1000 підписників щомісяця.

SMM Стратегія

Ми розробляємо стратегію, яка щонайменше збільшить кількість заявок на 38%, а вартість залучення клієнта зменшити в 2,5 рази.

Таргетована Реклама

Один з найкращих способів охоплення аудиторії, що дозволяє збільшити кількість заявок в 5 разів, а їх вартість зменшити на 43%

 *результати індивідуальні і залежать від особливостей окремого проекту

Не знаєте як почати?

Консультація

Думаєте, що ваш сайт працює на повну? Давайте перевіримо – це безкоштовно! Ми перевіримо основні показники сайту, та порівняємо їх з конкурентами. Знайдемо нові шляхи розвитку, про які ви навіть не підозрювали.

Аудит

Ми проведемо безкоштовний аудит вашого сайту та вкажемо на помилки, які можуть гальмувати розвиток сайту. Вкажемо основні помилки технічної оптимізації та як їх виправити. Або підтвердимо, що у вас все добре.

Зрозумілі Соціальні Медіа

SMM стратегію в соціальних мережах можна поділити на такі етапи

01 Перший контакт

На першому етапі ми обговорюємо сам проект, встановлюємо цілі та обираємо ту стратегію, яка допоможе нам виконати ці цілі максимально ефективно, а результат отримати в найкоротші сроки.

02 Збір та аналіз

На цьому етапі ми аналізуємо нішу та наших прямих конкурентів. Знаходимо неочевидні точки росту та конверсійні фішки, що працюють. За результатами формується звіт по соціальних мережах з усіма необхідними даними для подальшої роботи та прийняття рішень.

03 SMM Стратегія

Розробляємо стратегію просування в соціальних мережах. Зокрема обираємо самі соц мережі в яких ми будемо проводити роботу, канали комунікації, можливі канали розповсюдження контенту, стилістику, правила спілкування та ін.

04 Контент План

Розробляємо контент план від 3 до 12 місяців, в якому чітко прописуємо, якими саме методами ми будемо доносити наші повідомлення до користувачів. При цьому, звичайно, залишаємо місце для майбутніх новинок та модних трендів.

05 Фірмовий Стиль

На цій стадії ми малюємо та готуємо до роботи фірмовий стиль. І це не просто стиль на обкладинці групи, а стиль всіх повідомлень, які ми будемо показувати нашій аудиторії.

06 Реклама

При необхідності, ми розробляємо та впроваджуємо рекламні кампанії для залучення більшої кількості користувачів та для прямих продажів. Розробляємо тексти, креативи та проводимо тестування оголошень.

07 Запуск проекту

Ось і настав цей день! Вся передстартова підготовка проведена, всі системи працюють нормально, сторінки наповнені, а оголошення чекають на бюджет. Перед тим як натиснути основну кнопку, ми ще раз перевіряємо все за чеклістом і починаємо активну фазу роботи.

Розвиваємо ринок інтернет маркетингу

Заголовок

Починаючи з 2016 року, ми активно приймаємо участь в конференціях, семінарах та навчальних курсах по digital маркетингу. Допомагаємо людям зрозуміти всю силу явища, що називається Діджитал Маркетинг, та розвиваємо їх проекти до небачених висот.

Досвід

Вже 7 років ми розробляємо ефективні рішення для досягнення найамбітніших бізнес-цілей наших клієнтів. Створюємо та реалізуємо успішні маркетингові стратегії розвитку компанії.

Часті питання

Чи є мої клієнти в соціальних мережах?

На даний момент в соціальних мережах нараховують майже 4 мільярди активних користувачів. Імовірність того, що серед них є ваша цільова аудиторія практично 100%.

Що таке SMM стратегія?

Правильна SMM стратегія просування – це довгосроковий план по розвитку вашої цільової аудиторії в одній або кількох соціальних мережах, який враховує особливості вашого бізнесу та аудиторії.

Скільки часу потрібно, щоб почати SMM просування?

На відміну від інших маркетингових підходів, просування в соціальних мережах можна почати відносно швидко. Команда Webboost вже за тиждень зможе брендувати ваші сторінки та підготувати початковий контент-план. В подальшому, все буде залежати від важкості ніші, активності конкурентів та особливостей цільової аудиторії.

Скільки коштує просування в соцмережах?

Вартість просування в соціальних мережах буде відрізнятися в залежності від соціальної мережі та поставлених цілей. Наприклад збільшення охоплення в Instagram буде відносно недороги в порівнянні із запуском таргетованої реклами в Facebook для продажу товарів чи послуг.
Точну вартість просування в соцмережах ви зможете дізнатися залишивши детальну заявку в нас на сайті.

А ви вже включили соцмережі в свою маркетингову стратегію?

Ви мабуть вже чули про такі соціальні мережі, як: Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Pinterest, TikTok, Snapchat та інші. Кожна з цих мереж має свою аудиторію, систему платної реклами та переваги в просуванні вашого бізнесу.

Тож не вагайтеся. Залишайте заявку на сайті та отримайте команду готову до рішучих дій. Заповнюйте форму та чекайте нашого дзвінка.

 

Ви за один клік до успіху.