SEO просування сайтів

що працює на будь якій планеті

Збільшіть видимість вашого сайту в 12 разів та отримайте на 270% більше трафіку за допомогою авторської стратегії WebBoost вже через півроку

Оптимізуйте мій сайт

Ваш сайт уже домінує в пошукових системах?

Так, звісно

Впевнені, що ваш сайт найкращий в світі і рухатися далі нікуди? Давайте перевіримо – це безкоштовно.

Я не знаю

Довірте все нашим розвідникам. Вони знайдуть всю інформацію про ваш сайт та складуть секретний звіт.

У мене немає сайту

Ми зробимо для вас не просто гарний сайт, а космічний корабель, кожна частина якого спрямована на розвиток вашого бізнесу.

SEO – це не чарівна кнопка, а ракетний двигун: якщо вміти з ним працювати – він підніме вас до небачених вершин

Технічна SEO Оптимізація

Ми перевіряємо більше 300 параметрів технічної оптимізації сайту, розглядаємо та доповнюємо семантичне ядро, працюємо з архітектурою та швидкістю. В результаті технічної оптимізації ви можете збільшити відвідуваність сайту на 525% вже через 1,5 місяці після виконання робіт.

Зовнішня Оптимізація Сайту

Off-page оптимізація дозволяє розкрити весь потенціал сайту спрямовуючи на нього зовнішні сигнали з інших сайтів. При кваліфікованому підході, цей метод буде абсолютно безпечним для сайту. Правильна зовнішня оптимізація приносить ріст брендового трафіку, покращує репутацію та збільшує продажі.

Оптимізація Контенту

Пошукові системи показують ваш сайт в своїх результатах, якщо контент на сайті відповідає пошуковій фразі користувача. Ми зберемо семантичне ядро та підготуємо контент так, що сайт зможе збирати в х20, х50 а то і в 100 разів більше користувачів та конвертувати їх в продажі.

Комплексна SEO розкрутка

Ми беремо весь наш досвід, експертизу та інструменти напрацьовані за останні 7 років роботи та перетворюємо їх в унікальну стратегію просування. З такою стратегією отримати 2 млн відвідувачів на сайт, чи 50 000 активних користувачів – це тільки початок.

 *результати індивідуальні і залежать від особливостей окремого проекту

Не знаєте як почати?

Консультація

Думаєте, що ваш сайт працює на повну? Давайте перевіримо – це безкоштовно! Ми перевіримо основні показники сайту, та порівняємо їх з конкурентами. Знайдемо нові шляхи розвитку, про які ви навіть не підозрювали.

Аудит

Ми проведемо безкоштовний аудит вашого сайту та вкажемо на помилки, які можуть гальмувати розвиток сайту. Вкажемо основні помилки технічної оптимізації та як їх виправити. Або підтвердимо, що у вас все добре.

У нас є чіткий план для будь-якого типу просування сайту

В загальному, розкрутку сайту можна поділити на такі етапи

01 Перший контакт

На першому етапі ми обговорюємо сам проект, встановлюємо цілі та обираємо ту стратегію, яка допоможе нам виконати ці цілі максимально ефективно, а результат отримати в найкоротші сроки.

02 Комплексний аудит

Проводимо комплексний аудит сайту та сайтів конкурентів. Визначаємо внутрішні та зовнішні фактори, що можуть блокувати ріст сайту в пошукових системах. Проводимо аналіз шляху користувача по сайту та, при необхідності, міняємо структуру та дизайн основних сторінок.

03 Контент

На цьому етапі ми формуємо семантичне ядро сайту, тобто збираємо ключові слова, групуємо їх та розподіляємо по сторінках. У відповідності до груп ключових слів ми пишемо новий контент (описи, картки товарів, статті в блог, новини, тощо) та додаємо їх на відповідні сторінки сайту. Паралельно можемо також вибрати стилістику та підготувати малюнки для сторінок, а також зробити відео-ролики при необхідності.

04 Карта релевантності

Кожна сторінка сайту повинна відповідати певному кластеру ключових слів. Карта релевантності – це документ, що дасть нам чітке розуміння їх відповідності та допоможе в роботі з мета-тегами на сайті.

05 Внутрішня оптимізація

На цьому етапі ми допомагаємо пошуковим системам краще розуміти та ранжувати наш сайт. Ми складаємо рекомендації по мікророзмітці, працюємо з файлами robots i sitemap, за необхідності змінюємо структуру сайту.

06 Зовнішня оптимізація

Вже маючи аудит ніші та конкурентів, ми складаємо стратегію зовнішнього seo просування так, щоб обійти конкурентів та максимально збільшити популярність сайту в очах пошукових систем. Для цього ми можемо використовувати різноманітні інструменти, такі як лінкбілдинг, крауд маркетинг, аутріч та ін.

07 Результати та звіти

Будь-яка робота, що виконується командою WebBoost, завжди приносить результат. Саме з цими результатами ми звітуватимемо вам щомісяця (чи в інші терміни за домовленості) протягом всього періоду нашої роботи.

Розвиваємо ринок інтернет маркетингу

Заголовок

Починаючи з 2016 року, ми активно приймаємо участь в конференціях, семінарах та навчальних курсах по digital маркетингу. Допомагаємо людям зрозуміти всю силу явища, що називається Діджитал Маркетинг, та розвиваємо їх проекти до небачених висот.

Досвід

Вже 7 років ми розробляємо ефективні рішення для досягнення найамбітніших бізнес-цілей наших клієнтів. Створюємо та реалізуємо успішні маркетингові стратегії розвитку компанії.

Часті питання

Що таке SEO оптимізація сайт?

SEO оптимізація сайту, або пошукова оптимізація – це процес, який включає в себе комплекс заходів по покращенню якості сайту та підняттю його позицій в результатах пошуку Google (та інших пошукових систем) за певними запитами користувачів. В свою чергу це приводить до збільшення кількості відвідувачів на сайт.

Скільки часу потрібно на просування мого сайту?

В залежності від теперішнього стан сайту, ніші, регіону та конкуренції, просування сайту може зайняти від 3 до 9 місяців по основних ключових словах.

Скільки коштує SEO оптимізація сайт?

Для того щоб розкрутити сайт в пошукових системах потрібно знати основні факти про сайт, такі як: історія домену, які роботи вже проводилися, нішу, регіон та мету. Тільки після цього можна можна скласти стратегію та порахувати витрати на її впровадження.