SEO-аудити сайтів

космічного рівня

Отримайте на 525% більше трафіку на ваш сайт через 1,5 місяців після першого Webboost аудиту

Оптимізуйте мій сайт

Ваш сайт уже домінує в пошукових системах?

Так, звісно

Впевнені, що ваш сайт найкращий в світі і рухатися далі нікуди? Давайте перевіримо – це безкоштовно.

Я не знаю

Довірте все нашим розвідникам. Вони знайдуть всю інформацію про ваш сайт та складуть секретний звіт.

У мене немає сайту

Ми зробимо для вас не просто гарний сайт, а космічний корабель, кожна частина якого спрямована на розвиток вашого бізнесу.

Комплексний аудит сайту галактичних масштабів

Отримайте детальний звіт щодо помилок, що заважають росту вашого сайту та бізнесу

Технічний Аудит Сайту

Ми перевіряємо більше 300 параметрів технічної оптимізації сайту та складаємо професійний і зрозумілий звіт з рекомендаціями по їх виправленню. Результатом такого seo-аудиту може бути ріст відвідуваності сайту на 525% вже через 1,5 місяці після виправлення помилок.

Аудит Ніші та Конкурентів

Ми перевіряємо найкрутіших конкурентів в вашій ніші де розглядаємо відвідуваність, стратегію просування, технічні та маркетингові фішки і їх результат. Такий аудит конкурентів дозволить вам не повторити їхніх помилок та зекономити до 80% коштів на просуванні сайту.

SMM Аудит

Конкуренція в соціальних мережах нічим не поступається конкуренції сайтів в Google. Щоб отримувати більше охоплення та залучати більше користувачів до своїх сторінок необхідно виправити помилки та працювати краще ніж конкуренти. З цим допоможе аудит соціальних мереж.

Юзабіліті Аудит (UI/UX)

Ми перевіряємо зручність користування сайтом, складність шляху користувача від входу на сайт до здійснення конверсії,а також роботу сайту на мобільних пристроях. В результаті ви отримаєте UI/UX аудит сайту, я

 *результати індивідуальні і залежать від особливостей окремого проекту

Не знаєте як почати?

Консультація

Думаєте, що ваш сайт працює на повну? Давайте перевіримо – це безкоштовно! Ми перевіримо основні показники сайту, та порівняємо їх з конкурентами. Знайдемо нові шляхи розвитку, про які ви навіть не підозрювали.

Аудит

Ми проведемо безкоштовний аудит вашого сайту та вкажемо на помилки, які можуть гальмувати розвиток сайту. Вкажемо основні помилки технічної оптимізації та як їх виправити. Або підтвердимо, що у вас все добре.

Наші аудити сайтів завжди проходять по плану

Чітко пролітаємо всі необхідні етапи

01 Перший контакт

На першому етапі ми обговорюємо сам проект, встановлюємо цілі та обираємо ті типи аудитів, які допоможуть нам виконати ці цілі швидше та ефективніше.

02 Отримання доступів

В залежності від типу аудиту, нам можуть знадобитися доступи до сервісів аналітики сайту, таких як Google Analytics, та доступ до панелі вебмайстра Search Console. Дані з цих інструментів дозволять краще зрозуміти, як розвивається сайт, та надати в аудиті більш вичерпну інформацію.

03 Аналіз та аудит

На цьому етапі ми приступаємо до фактичного збору інформації, її аналізу та складання аудиту відповідного типу.

04 Рекомендації

Аудити вже закінчені, а висновки зроблені. Тепер настав час скласти рекомендації та поради по виправленню проблем на сайті. В залежності від того, які у вас ресурси, ми можемо скласти як ТЗ для розробників, так і прості поради, як виправити помилки своїми руками.

05 Передача звітів

Ось і прийшов час зібрати всі аудити сайту та рекомендації і передати їх вам. Після ознайомлення, ми також призначаємо кілька зустрічей, де зможемо розібрати кожен пункт та відповісти на всі питання, що могли виникнути в ході розгляду seo аудиту.

06 Підтримка

Після передачі звіту ми продовжуємо нашу роботу та консультуємо розробників і менеджерів щодо виправлення тих чи інших помилок. Після того, як всі необхідні правки з аудиту будуть внесені на сайт, ми повторно перевіряємо їх правильність.

Розвиваємо ринок інтернет маркетингу

Заголовок

Починаючи з 2016 року, ми активно приймаємо участь в конференціях, семінарах та навчальних курсах по digital маркетингу. Допомагаємо людям зрозуміти всю силу явища, що називається Діджитал Маркетинг, та розвиваємо їх проекти до небачених висот.

Досвід

Вже 7 років ми розробляємо ефективні рішення для досягнення найамбітніших бізнес-цілей наших клієнтів. Створюємо та реалізуємо успішні маркетингові стратегії розвитку компанії.

Часті питання

Що я отримаю після аудиту?

Після аудиту вашого сайту ви отримаєте серію документів, в яких будуть описані проблемні місця на сайті, таблиці зі списками необхідних сторінок та файли з рекомендаціями по виправленню помилок. Всі аудити містять в собі пояснення кожної з проблем та супроводжуються скріншотами для наглядності.

Скільки часу потрібно на аудит?

Час на проведення аудиту буде залежати від типу аудиту та розміру сайту, проте щоб зробити якісний seo аудит з рекомендаціями нашим спеціалістам знадобиться від 7 робочих днів.

Скільки коштує аудит сайту?

Вартість аудиту вашого сайту буде залежати від кількох основних факторів, як наприклад:

  • тип аудиту;
  • розмір сайту;
  • кількість конкурентів;
  • та ін.

Розрахунок вартості технічного аудиту вашого сайту буде складатися з часу, який затратиться спеціалістами на роботу, а також включає в себе вартість необхідних для роботи сервісів.

Повна вартість аудиту вашого проекту формується після обговорення всіх деталей. На основі отриманих даних ми формуємо повний список робіт та їх вартість.